Dermatologie

Preventivní dermatologie

Cílem preventivního vyšetření je včasné odhalení nebezpečných kožních projevů tak, aby došlo k jejich včasnému odstranění. Prohlídku celého kožního krytu provádíme pečlivě za použití ručního dermatoskopu, který nám umožní vyšetřovaný projev několikanásobně zvětšit a tím odhalit případné patologické změny. V případě detekce patologických útvarů, provádíme jejich odstranění s následným histopatologickým vyšetřením k určení dalšího postupu.

Mimo odstraňování patologických útvarů vás rádi zbavíme také výrůstků a projevů, které vám překáží nebo pro vás nejsou esteticky přijatelné. Mimo to můžeme nabídnout také řešení v případě virových bradavic, stařeckých výrůstků či virových molusek, aj.

Všeobecná dermatologie

Nabízíme řešení kožních obtíží, ať už se jedná o kožní záněty, virové či kvasinkové onemocnění nebo vypadávání vlasů. Pozorně vyslechneme vaši předchozí léčbu a její efekt a dle stávajících projevů upravíme či nastavíme terapii tak, aby pro vás byla vyhovující a s co nejlepším efektem.

Rádi vyšetříme nejen dospělé, ale také dětské pacienty, a to bez problémů již od kojeneckého věku.

Dětská dermotologie

Kožní nemoci se u dětí mohou projevovat jinak než v dospělém věku a také vyžadují jiný léčebný přístup. Dokážeme pomoci s kompletním spektrem dermatologických obtíží a dbáme na spolupráci a propojení s rodiči.

V ambulanci nejčastěji řešíme klasické dermatologické diagnózy, jakým jsou např. různé druhy alergických reakcí, atopický ekzém, vitiligo, lupénka a další.Věnujeme se preventivnímu vyšetření pigmentových névů, které je důležité již od útlého věku.Můžete se na nás obrátit s řešením infekčních onemocnění virového (bradavice, molusky, kožní exantémy), bakteriálního (impetigo) či mykotického (tinea) původu.

Ať už vaše nejmenší trápí jakýkoliv dermatologický problém, pomůžeme vám jej vyřešit.

dárkový voucher

Dárek, který zanechá stopu krásy

Darujte zážitek krásy a péče o pleť díky našemu dárkovému voucheru a dovolte, aby vaši blízcí pocítili péči, kterou si zaslouží. Voucher je k zakoupení u nás v ordinaci. Pokud nestíháte, můžeme vám ho poslat na mail.