Estetická dermatologie

Vrásky a povadlá pleť

Cílem estetického ošetření je zlepšení kvality vaší pokožky tak, aby byla podtržena vaše jedinečnost a vy jste se cítili dobře ve své kůži.

Botulotoxin

Nabízíme aplikaci botulotoxinu, který dokáže vrásky vyhladit či zjemnit a zároveň je také prevencí proti jejich vzniku. Ošetřit můžeme vrásku mezi obočím (glabela), horizontální vrásky v oblasti čela, stejně jako tzv. vraní stopy v oblasti očí, vrásky po stranách nosu, tzv. bunny lines. Botulotoxinem rádi ošetřujeme také horní ret, tzv. lip flip, což znamená vytočení horního rtu, který pak působí zvětšeným dojmem bez nutnosti aplikace výplňového materiálu.

Aplikace botulotoxinu má široké využití. Použít jej můžeme také k ošetření tzv. hyperhidrózy, tedy nadměrného pocení v oblasti podpaží, dlaní či chodidel. Poradit si umíme ale také s nadměrným pocením v oblasti čela či kštice, s čímž se nejčastěji setkáváme zejména u mužů.

Výplňové materiály

Cílem aplikace dermálních výplní je zjemnění vrásek a omlazení pokožky přirozeným způsobem. K ošetření používáme dermální výplně s obsahem kyseliny hyaluronové, což je látka tělu vlastní, bývá tedy velmi dobře tolerována.

Tímto ošetřením zjemňujeme rysy obličeje, mírníme či eliminujeme již vzniklé vrásky, zlepšujeme kvalitu kůže, jednoduše podporujeme Vaši svěžest a mladost. Dermálními výplněmi ale můžeme obličej i modelovat, což znamená dodávat objem tam, kde chybí. Velmi oblíbená je také modelace rtů. 

Tekutý lifting

K provedení tekutého liftingu používáme výplň s obsahem kalcium hydroxyapatitu, který vytváří očekávaný liftingový efekt a současně podporuje novotvorbu kolagenu a zpevnění pokožky bez zvětšeného objemu.

Nespornou výhodou tohoto ošetření je zpevnění a vypnutí kontur, zlepšení kvality a elasticity pokožky, tvorby kolagenu a efekt, ze kterého se lze radovat 12 až 18 měsíců.Tato metoda ošetření se s oblibou používá v oblastech obličeje, krku, dekoltu i hřbetů rukou. 

Bioremodelace

Bioremodelace pokožky působí proti změnám, které jsou spojeny s fyziologickým stárnutím pokožky. Zvýšenou hydratací a zároveň díky remodelaci kolagenu účinně zpomaluje stárnutí pokožky. Pokožku hloubkově hydratuje a zároveň remodeluje stárnoucí a ochablou tkáň. Ošetření je prováděno stabilizovaným injekčním produktem na bázi kyseliny hyaluronové, které je v produktu obsaženo největší množství koncentrace kyseliny hyaluronové,  jaké je na trhu povolené (64 mg/2 ml). Ošetření je prováděno injekčně do povrchové podkožní vrstvy v několika bioestetických bodech. Touto metodou můžeme ošetřit oblast čela, tváří, oblasti okolo rtů k eliminaci „kuřáckých“ vrásek, dále krk, dekolt, paže či hřbety rukou.

Doporučujeme provedení 2 ošetření stejné oblasti s časovým rozestupem 4 týdnů a poté proceduru zopakovat vždy za 6-12 měsíců dle stavu pokožky.

Mezoterapie

Mezoterapií se rozumí aplikace biorevitalizačních roztoků do středních vrstev kůže, kde pomohou s obnovou pokožky, zjemní mimické vrásky, dodají šťavnatost a jas pokožce. Řešení však nabízí nejen v případě snahy o zlepšení kvality a vzhledu pleti, ale také v případě nadměrné ztráty vlasů, či snahu o eliminaci strií na různých místech těla či ve snaze o zjemnění jizev nebo hyperpigmentací po odhojených projevech akné, případně hojení růžovky. Účinnými látkami jsou tedy kromě kyseliny hyaluronové také vitamíny, stopové prvky, aj.

Niťový lifting

Metodou niťového liftingu můžeme neinvazivně vypnout kontury obličeje, pozvednout tváře a dosáhnout tak svěžího, mladistvějšího a odpočatého vzhledu. Metoda niťového liftingu odečítá věk a přidává na sebevědomí.

Je to metoda dobře kombinovatelná s ošetřením botulotoxinu či aplikací dermálních výplní. Zavedené nitě se časem plně vstřebají, jejich samotné zavedení nastartuje produkci vlastního kolagenu. Výsledný efekt je pak dvojí. 

Mikrojehličkování - Dermapen

Mikrojehličkové pero podporuje regeneraci, vypínání a pružnost pokožky. Tato účinná metoda stimuluje vlastní kolagen a další rejuvenační procesy, což vede k omlazení pleti. Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a lze ho použít i na citlivé oblasti kolem očí a krku. Jehličky pronikají do hlubších vrstev pokožky, umožňují vpravení účinných sér obsahujících například kyselinu hyaluronovou a vitamíny a spouští proces hojení, který podporuje novou syntézu kolagenu.

Stárnoucí pokožka

Mikrojehličkováním dokážeme efektivně obnovit pevnost a tonus vadnoucí pokožky. Zároveň podpoříme syntézu vlastního kolagenu.

Hyperpigmentace

Metodou mikrojehličkování docílíme zesvětlení pigmentových skvrn. Následkem toho tedy pleť získává jednotný odstín.

Léčba jizev po akné

Mikrojehličkování eliminuje viditelnost drobných jizev po akné. Zároveň díky vhodně zvolenému séru dokáže zesvětlit i hyperpigmentace. Mimo jiné zmenšuje i velikost pórů a zlepšuje texturu pokožky.

Klasické jizvy

Zlepšuje vzhled jizev po klasických operacích i jizev staršího data. Zlepší stav také jizev vzniklých po planých neštovicích.

Léčba růžovky

Metoda mikrojehličkování v kombinaci s vhodně zvoleným sérem dokáže účinně zmírnit projevy růžovky.

zjemnění strií

Mikrojehličkování zjemňuje strie v jakékoli oblasti těla.

Nadměrné pocení

Pocení je přirozenou vlastností každého člověka a pomáhá k termoregulaci, hydratuje kůži a přispívá ke zdravému kožnímu biofilmu. Někdy však dochází k nežádoucímu nadměrnému pocení, například při větší fyzické či emoční zátěži, což může být v určitých mezilidských činnostech pociťováno jako limitující a být důvodem obav, studu či nervozity. Typické je takové negativně vnímané pocení například ve dlaních, na chodidlech či v podpaží.

Ošetření provádíme po předchozí aplikaci znecitlivujícího krému na ošetřovanou oblast. 

botulotoxin dlaně

Chemické peelingy

Přirozená schopnost pokožky v obličeji je pravidelná obměna v intervalech okolo 28 dní, kdy se naše pleť kompletně obnoví. Peelingem tento proces urychlíme, pomůžeme odstranění nežádoucí pigmentace i celkovému jednotnému vzhledu pleti. ​

biorepeel

Tento typ peelingu má vysoce biostimulační a revitalizační efekt, působí jako tzv. skin booster. Působí nejen na povrchu pokožky, kde cílí na zkvalitnění kožní bariéry pleti, ale proniká také do hlubších vrstev. Obsahuje unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů.

dárkový voucher

Dárek, který zanechá stopu krásy

Darujte zážitek krásy a péče o pleť díky našemu dárkovému voucheru a dovolte, aby vaši blízcí pocítili péči, kterou si zaslouží. Voucher je k zakoupení u nás v ordinaci. Pokud nestíháte, můžeme vám ho poslat na mail.