MUDr. Lucie Rajská, Ph.D.

vedoucí lékař

Mám ráda svoji práci a mám ráda lidi. To mi umožňuje nalézt cestu ke každému  svému pacientovi a vést s ním dialog, kdy je naším společným cílem co nejlepší výsledek v nastavené terapii.

Lucie Rajská je specializovanou lékařkou všeobecné dermatovenerologie. V roce 2010 dokončila studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně v oboru Všeobecné lékařství.

Po promoci pracovala na Dermatovenerologické klinice Nemocnice Na Bulovce a 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Na téže fakultě také v roce 2017 úspěšně dokončila postgraduální studium a byl jí udělen titul Ph.D. 

V letech 2016-2019 působila na klinice Yes Visage jako dermatolog specialista estetické a korektivní dermatologie. Od roku 2019 pak tři roky působila jako primářka Kliniky preventivní dermatologie, kde se mimo péči o pacienty věnovala také vzdělávání a tréninku mladších kolegů. Lucie je zkušenou a kvalifikovanou lékařkou anti-agingové medicíny a dermatologie a certifikovaným odborníkem pro aplikaci injekčních dermálních výplní, aplikací mezonití a niťových liftingů, mezoterapií, plazmaterapií, injekční lipolýzy a výkon chemického peelingu či laserových ošetření.